Preliminär anmälningslista

 

Observera att denna lista fylls på manuellt och uppdateras
alltså inte så fort ni skickat in er onlineanmälan till tävlingen.


 
Debutanter
TävlingsklassFörareKartläsareBilAnmälare
Antalet anmälda debutanter: 0st



Ungdomsrally
TävlingsklassFörareKartläsareBilAnmälare
Antalet anmälda i ungdomsrally: 0st



Tävlande
TävlingsklassFörareKartläsareBilAnmälare
A Ekonomi Bosse Hemmingsson - Offerdals MK - VW Golf II
A Ekonomi Dan Hoff - Jämtlands MK Pontus Hoff - Jämtlands MK Folkvagn Golf II
B Ekonomi Johan Sandow - Umeå AK Tobias Sallinen - Umeå AK Maxda 323 F
C Ekonomi Alf Lundin - Jämtlands MK Johan Thorell - Jämtlands MK Opel Kadett GSI
C Ekonomi Tobias Nilsson - SMK Hälsinge Lennart Nilsson - SMK Hälsinge VW Golf II
C Ekonomi Jessica Persson - Hede MK Annsofi Wikström - Ljusdals MK VW Golf
C Ekonomi Jonas Wallin - Krokoms MK Fredrik Tinnsten - Krokoms MK VW Golf II GTI
A Volvo Original Fredrik Jonasson - Krokoms MK Jimmy Nesterud - Jämtlands MK Volvo 940
A Volvo Original Mattias Nilsson - Offerdals MK Alf Jonsson - Jämtlands MK Volvo 242
A Volvo Original Per Pålsson - Jämtlands MK Tina Blom - Jämtlands MK Volvo 940
B Volvo Original Johan Emilsson - MK Nordjämten Linnea Johansen - MK Nordjämten Volvo
C Volvo Original Kristian Andersson - MK Nordjämten Maria Strömstedt - MK Nordjämten Volvo 940
C Volvo Original Håkan Nilsson - Timrå MK Niklas Granlöf - Jämtlands MK Volvo 240 Granlöfs Bygg & Kakel AB
C Volvo Original Billy Söderin - Krokoms MK Peter Dahlgren - Krokoms MK Volvo 242
C Volvo Original Thomas Viksten - Jämtlands MK Alexandra Viksten - Volvo 940
A Veteran Niklas Nilsson - Jämtlands MK Fredrik Andersson - Volvo 242
A Veteran Sture Persson - Jämtlands MK - SAAB 96, V4
A Veteran Tommy Målarn Sjödin - SHRA Sundsvall Mikael Persson - SMK Sundsvall Volvo PV
B Veteran Bengt Gustavson - Örsundsbro MK Catarina Gustavson - Örsundsbro MK Volvo 544
C Veteran Micke Gälliner - Jämtlands MK Sofia Gälliner - Jämtlands MK Opel Ascona A
A Grupp A/H 2WD Anton Brorsson - Jämtlands MK David Arhusiander - Jämtlands MK VW Golf II
A Grupp A/H 2WD Karl Erik Bäckwall - Offerdals MK Valerie Lawrence Bäckvall - Seat Ibiza
B Grupp A/H 2WD Sune Edblad - Ragundadalens RC - VW Golf
C Grupp A/H 2WD Rune Grafström - Örnsköldsviks Rallyklubb ÖRK Hans-Roland Sundström - Öviks Rallyklubb Renault Clio
C Grupp A/H 2WD Staffan Johanson - Älvsbyns MS Emil Jonsson - Älvsbyns MS Volvo 242
B 4WD Sebastian Eriksson - Hagfors MK Emil Bergkvist - Hagfors MK Mitsubishi EVO IX
Antalet anmälda i tävlingsklasserna: 26st

Totalt antal anmälda: 26st
 
 
 

© 2010 Erik Persson